niedziela, 17 lutego 2013

w podziemiach rynku...

Zapraszam dziś na Rynek Główny w Krakowie. Tym razem to będzie niezwykła podróż do podziemi krakowskiego Rynku. No to wchodzimy?
Troszkę historii:
Więcej informacji o zwiedzaniu TUTAJ:) A teraz zapraszam na spacer:
I jak Wam się podoba w podziemiach?

3 komentarze:

  1. To jedyne miejsce, które mogę już dziś odhaczyć, jako " zaliczone ", dla mnie fascynujące i szokujące. Poznałam fakty, o których sądzę 95 % zwiedzających nie ma nawet zielonego pojęcia. Kto był, wie o czym mówię, kto nie, niech ta wypowiedź go zaintryguje, a po powrocie potwierdzi moją opinię.Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wybieram się tam w grudniu, by połączyć Świąteczne Jarmarki i zwiedzanie. Z niecierpliwością czekam na ten dzień. Bilety już kupione. Oczywiście zabieram moją 4-latkę. Mam nadzieje, że ona tez będzie się świetnie bawić. Poza tym lubię Kraków. Studiowałam tam 6 lat. Świetnych lat. Poza tym fajne fotki, bardzo mi się podobają i super, że mam w końcu podpowiedź na wycieczki po Polsce. W większości nasi blogerzy zapuszczają się w dalekie zakątki świata. Ja z moim skromnym budżetem mam pewne ograniczenia, ale uczę się jak wyszukiwać lasty i może w przyszłym roku zaliczę choćby Lwów. Tak czy inaczej będę zaglądać i podglądać ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie chwili na umieszczenie komentarza :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...